Relacja z turnieju Legionowo Cup 2012 dla chłopców ur w 2003 roku i młodszych

Agisko Young Club przedstawia relację z turnieju Legionowo Cup 2012.

Zespół Agisko Young Club osobiście pojawił się na tym wydarzeniu, którego organizacja wywarła na Nas ogromne wrażenie.

Chętnie wspierając takie akcje, mamy nadzieję, iż turniej Legionovo Cup będzie odbywał się regularnie.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

„Niedziela 19.02 to był bardzo ważny dzień – zarówno dla wszystkich uczestników turnieju Legionowo Cup 2012, jak i organizatorów.

Już od godziny 8 do hali Arena Legionowo ściągały z Mazowsza i Podlasia drużyny uczestniczące w pierwszej edycji turnieju, 8 drużyn miało się spotkać w bezpośrednim boju w celu wyłonienia zwycięzcy.

W turnieju wzięły udział drużyny z Ząbek, Ostrołęki, Żyrardowa, Serocka, Nowego Dworu Mazowieckiego, Białegostoku oraz dwie drużyny reprezentujące Gospodarzy.

Finałowy mecz zakończył się wygraną Dolcanu Ząbki, który pokonał rywali z APN Ostrołęka.

Cały turniej zakończył się wręczeniem nagród –żaden uczestnik nie wyjechał z Legionowa z pustymi rękami, wszyscy chłopcy otrzymali torby z upominkami – bez względu na to, czy ich zespół zajął pierwsze czy ósme miejsce, także trenerzy wszystkich 8 zespołów w uznaniu za wkład w przygotowanie swoich podopiecznych otrzymali profesjonalne napoje sportowe sprezentowane przez naszych sponsorów.

W tym miejscu ogromne podziękowania dla sponsorów:

Milkoshake, Agisko, Nutrend , Fit- Aktiv oraz Przewodniczącego Rady Miasta Legionowo, P. Janusza Klejmenta. Bez ich zaangażowania i wsparcia ten turniej nie był by takim sukcesem”